POLARIS® OFF-ROAD VOZIDLÁ

SVETOVÝ LEADER V OFF-ROAD ŠPORTOVÝCH VOZIDLÁCH

Unstoppable performance for any task or trail. Sportsman ATVs provide the freedom and confidence to put you in command of the outdoors.

EXPLORE

Polaris® Off-Road vozidlá

Svetový líder v oblasti športových a off-road inovácií na vozidlách pre rekreáciu, úžitkové účely a iné využitie. Objavte vzrušujúce portfólio terénnych vozidiel Polaris® na použitie kdekoľvek od chodníkov, púští a dún až po lezenie po skalách a bahno.

Polaris® snežné skútre

Zakladatelia spoločnosti Polaris® vyvinuli prvý snežný skúter v roku 1955 a spoločnosť odvtedy pokračuje v inováciách v tomto odvetví. Dokonca sa zapojila do podpory a rozvoja nového, vzrušujúceho športu - bicyklovania na snehu.

Kliknite na výber vozidiel dolu a spoznajte Polaris.

Alebo otvorte jednotlivé kategórie vozidiel a ich modely kliknutím na linky na tejto stránke alebo v hlavnej navigácii. Môžete nám poslať taktiež správu v časti  Napíšte nám s prípadnými otázkami. Zároveň si môžete objednať Predvádzaciu jazdu zdarma.

OBJAVTE VIAC

Úžitkové a rekreačné ATV

Najpredávanejšie automatické 4x4 ATV všetkých čias. Sportsman® ATV vás prevedie najťažšími cestami a ponmôže s najväčšími úlohami.

Úžitkové Side by Side

Od záhrady po hlboké lesy je RANGER už 10 rokov dôveryhodným úžitkovým vozidlom pre poľnohospodárov, poľovníkov a majiteľov domov.

Úžitkové a rekreačné SxS

Kombinácia tvrdo pracujúceho srdca RANGER® a výkonnej duše RZR® na zvládnutie náročných úloh alebo ostrých chodníkov.

Športové Side by Side

Špičková kombinácia sily, odpruženia a obratnosti, ktorá zvláda akýkoľvek terén od chodníkov a dún, po skalné lezenie a bahno.

DETSKÉ

Off-Road vozidlá pre mladých

Nezastaviteľný výkon pre každú úlohu alebo dráhu. Športové terénne vozidlá ATV poskytujú slobodu a sebadôveru pri potulkách krajinou.

Polaris® snežné skútre

Navrhujeme a vyrábame najlepšie snežné skútre, aby sme poskytovali tie najlepšie zážitky. Túto precíznosť, riadenie a sebadôvera si užijete pri každej jazde.

Krok 1: Koľko sedadiel?

Seats

Krok 2: Aký výkon?

Power

Krok 2: Aký výkon?

Select Model Family

NÁJSŤ NAJBLIŽŠIEHO DEALERA

ZOBRAZIŤ ZOZNAM