výkonný motor 110 HP PROSTAR 1000

Najvýkonnejší motor ponúkaný v kategórii SxS s objemom 999 cm3 DOHC, 4 ventily na valec. Účinné spaľovanie vďaka vstrekovacím ventilom s dlhým hrotom. Duálna skriňa škrtiacej klapky zaisťuje okamžitú odozvu.

výkon a krútiaci moment

Chceli sme ešte väčší výkon a krútiaci moment, takže sme vyladili vačky, namontovali väčšie ventilové pružiny a optimalizovali spotrebu paliva, aby sme vám poskytli vysoký výkon 110 HP. Dvojitej hornej vačke (DOHC) poháňajú štyri predimenzované ventily na každý valec a do spaľovacej komory motora vstrekujú obrovskú dávku paliva pre maximálnu výkonnosť a minimálnu hmotnosť.

výkonná Akcelerácia

NAJSILNEJŠIE MOTORY V SxS!
Z 0 na 48 za 2,26 s
Z 0 na 80 za 5,33 s

HIGH-FLOW spojkový systém

Novo sme navrhli kryt spojky, sekundárnu šróbovnicu a odťahový systém. Ide tak o najodolnejšiu spojku, ktorá bola v RZR XP 4 1000 kedy použitá. Nové potrubie poskytuje dvakrát toľko prietoku vzduchu a znižuje teplotu remeňa až o 50 stupňov.

podvozok PRE lepšiu ovládateľnosť a hladkosť JAZDY

Nejvyspelejší podvozok pro maximálnu ovládateľnosť a hladkú jazdu pri všetkých rýchlostiach so zdvihom progresívnych pružín 40 cm vpredu a 45 cm vzadu a tlakovými zásobníkmi.

odpruženie vyrovnáva nerovnosti terénu

Rázvor dĺžky 297,2 cm.
Progresívne / dvojité pružiny.
16 nastaviteľných polôh.

NOVÉ EXKLUZÍVNE TLMIČe WALKER EVANS pohltia VŠETKY NEROVNOSTi

EXKLUZÍVNE tlmiče Walker Evans s ihlovými ložiskami.
Nastaviteľné telo tlmiča 6,4 cm s nádržkou na C-stĺpiku.

NEZÁVISLÉ DVOJITÉ A-Ramená a ODPRUŽENIE PREDNÝCH KOLIES S vysokým zdvihom

Vďaka dvojitým A-ramenám a pružinám s dvojitým vinutím na prednej náprave RZR XP4 1000 má luxusný zdvih 40 cm. Vďaka použitiu dvoch jednotlivých pružín s oddeľovačmi, oproti jednej progresívnej pružine, jazdí RZR XP 1000 hladko a precízne bez ohľadu na náročnosť terénu.

bezkonkurenčná SVeTLÁ VÝŠKA A RáZVOR

RZR XP 4 1000 má rázvor 228 cm a svetlú výšku 34 cm. Kombinácia podvozku a odpruženia prekonáva aj ten najdrsnejší terén bez nežiaduceho náklonu podvozku a ponúka neprekonateľnú kontrolu a komfort. Bez toho by to jazde uberalo na svižnosti. Nestráca svoju legendárnu presnú ovládateľnosť ani v najnáročnejšom teréne.

VYSOKO VÝKONNÝ systém pohonu všetkých kolies ON DEMAND

Vysoko výkonný systém pohonu všetkých kolies True On-Demand AWD je o 80% lepší než štandardný systém. Výsledkom je najodolnejší systém predného náhonu, ktorý kedy bol v RZR. Systém sa vyznačuje malým rozptylom prevodových pomerov u pohonu zadných kolies, aby predné kolesá mohli mať silnejší záber v teréne, aj na nespevnenom povrchu. Táto redukcia poskytuje vyššiu trakciu bez zníženia ovládacej sily riadenia a poskytuje tak bleskovú ovládateľnosť.

GEOMETRIA podvozku pre optimálny výkon

Trojbodové zavesenie zadných kolies overené na pretekoch maximalizuje zrýchlenie, zvyšuje kontrolu a udržiava jazdu po priamke tým, že sú pneumatiky častejšie v kontakte so zemou. Polaris prepracoval svoje špičkové trojbodové zavesenie predstavené v roku 2011. Nová geometria ponúka o 25% väčšiu svetlú výšku od predného okraja pneumatiky vzhľadom k pozdĺžnemu ramenu, optimalizované prevýšenie pre lepšiu trakciu a dlhšie pozdĺžne rameno pre väčšiu silu.

ELEKTRONICKÝ POSIľŇOVAČ RIADENIA v štandarde

Výsledkom prepracované geometria zavesenia a štandardného elektronického posilňovača riadenia (EPS) je menšia ovládacia sila a dokonalá ovládateľnosť, bez toho aby sa vodič unavil.

Pohodlný a príjemný INTERIÉR

Kokpit vozidla RZR XP 1000 ponúka najviac pohodlia a praktickosti zo všetkých RZR. Volant s náklonom nastaviteľným v rozsahu 25 cm a stredový úložný box s držiakom na mobil. Všetko môžete mať poruke aj vďaka prepracovanej odkladacej priehradke s ľahko ovládateľnou západkou. Stupačky u vodiča a spolujazdca a polohovateľné posuvné sedadlá umožňujú presné nastavenie. Technológia Dryseat je odolná proti vlhkosti. Osvetlenie LED svetlami dodáva interiéru štýl.

PRÍJEMNÝ ZADNÝ PRIESTOR KABÍNY A SEDADLá

Zadný priestor kabíny sa pýši radom detailov, ktoré spolujazdcom zaistí pohodlie na všetkých cestách. So supernízkými dverami namontovanými vo výrobe sa ľahko nastupuje, pre nohy je dostatok miesta aj vďaka nakloneným podnožkám a tvarovaným predným sedadlám. Polstrované sedadlá je možné nastaviť pre každého pasažiera zvlášť a technológia Dryseat odoláva vlhkosti. Široké držadlá zaisťujú bezpečie pasažierov aj v drsnom teréne. Štandardné príslušenstvo sme doplnili o 2 držiaky na nápoje a 12 voltovú zásuvku.

ČISTIaCe OTVORY V PODLAhE

Svoj nový RZR 4 1000 udržíte v čistote vďaka týmto vyberateľným žľabom v podlahe na strane vodiča a spolujazdca. Konštrukčné riešenie umožňuje jednoducho a rýchlo vypláchnuť nečistoty.

HOMOLOGÁCIA

EU -
cena od
24.450,-
EUR
s DPH

FARBY

Select Model Family
Typ motora
4-Taktný DOHC 2-valec
Objem valcov
999 cc
Palivový systém
Elektronické vstrekovanie paliva
Prevodovka/Koncový pohon
Automatická PVT P/R/N/L/H
Typy jazdných režimov
On-Demand True AWD/2WD
Chladenie
Kvapalina
Predná náprava
Dvojité A-Ramena Walker Evans 2" nastaviteľné tlumiče so zdvihom 16" (40.6 cm)
Zadná náprava
Vlečné ramená s Walker Evans 2.5" nastaviteľnými tlmičmi a zdvihom 18" (45.7 cm)
Predné/zadné brzdy
4 Hydraulické diskové s 2-piestkovými strmeňmi vpředu a vzadu
Parkovacia brzda
Mód P na riadiacej páke
Predné pneumatiky
29 x 9-14
Zadné pneumatiky
29 x 11-14
Ráfiky
Liaty hliník
Rozmery úložnej plochy (D x Š x V)
72 x 57 x 17.8 cm
Kapacita predného/zadného nosiča alebo úložnej plochy
- / 136.1 kg
Objem palivovej nádrže
36 L
Svetlá výška
34.3 cm
Celkové rozmery vozidla (D x Š x V)
370.8 x 162.6 x 187.3 cm
Rázvor kolies
297.2 cm
Teoretická suchá hmotnosť
723.9 kg
Systém uchytenia nákladu
Lock & Ride
Maximálne zaťaženie ťažného zariadenia v ťahu
680.4 kg
Tažné zariadenie/ typ
Standardné/1.25" guľa
Prístroje
Digitálny ukazovateľ, rýchlomer, počítadlo kilometrov, denný počet kilometrov, motohodiny, hodiny, ukazovateľ radenia, palivomer, signalizácia vysoké teploty motora, signalizácia stavu batérie, DC zásuvka.
Varianty
Tractor

CENY s DPH:
RZR 64" XP4 1000 EPS Black Pearl Tractor [T1b] ..... 24.450,-EUR
trail
ADRENALÍN
PRETEKY
PRÁCA

NÁJSŤ NAJBLIŽŠIEHO DEALERA

ZOBRAZIŤ ZOZNAM
POSLEDNÉ NOVINKY