110 HP PROSTAR® 1000

Najsilnejší motor ponúkaný v SxS
999cc zdvihový objem
DOHC, 4 ventily na valec
Efektívne spaľovanie s long-tip palivovými vstrekovačmi

výkon a krútiaci moment

Bezkonkurenčný výkon a krútiaci moment prenášajúci najväčšiu silu na zem.

výkonná akcelerácia

Najvýkonnejší motor vo vozidlách SxS!
0-30 in 2.26 sec
0-50 in 5.33 sec

HIGH-FLOW CLUTCH INTAKE SYSTEM

Úplne sme prepracovali kryt spojky, sekundárny potrubný systém, aby sme ponúkli najtrvácnejšiu spojku v systéme RZR XP 1000. Dúchadlo poskytuje dvojnásobný tok vzduchu a znižuje teplotu remeňa až o 50 stupňov.

naJOOKROKOVEJšIE TLMENIE A NAJPRESNEJšIE RIADENIE V KAžDEJ RýCHLOSTI

Najpokročilejšie zavesenie pre maximálnu kontrolu a plynulú jazdu pri akejkoľvek rýchlosti so 16 " predným zdvihom, 18 " zdvihom vzadu s duálnymi pružinami.

Suspension soaks up washboards and whoops

Dlhý 90 "rázvor
Duálne / dvojité pružiny
16-pozičné polohovateľné nastaviteľné klapky

Exkluzívne Walker Evans tlmiče

EXKLUZÍVNE tlmiče Walker Evans. 2,5" tlmiče karosérie s nádržou namontovanou na stĺpiku C s jednoduchým nastavením.

DUAL A-ramená s dlhou dráhou a nezávislé zavesenie vpredu

The dual A-arm front suspension on the RZR XP 1000 delivers a plush 16-inches of travel and features a dual coil-over spring design. By using two individual springs and a crossover point versus a single dual rate spring, the RZR XP 1000 delivers a smooth, precise ride no matter the terrain. Dvojité predné odpruženie s A-ramenami na modeli RZR XP 1000 prináša exkluzívny 16-palcový zdvih a je vybavené dvojitou vinutou pružinou. Použitím dvoch samostatných pružín a krížového bodu v porovnaní s jednou pružinou s dvojitou rýchlosťou poskytuje RZR XP 1000 hladkú a precíznu jazdu bez ohľadu na terén.

najlepšia svetlá výška a rázvor v segmente

Model RZR XP 1000 je postavený na 90-palcovom rázvorem a 13,5-palcovej svetlej výške. Kombinácia podvozku a odpruženia vyhladzuje najdrsnejší terén bez nežiadúceho rozostupu podvozku a poskytuje bezkonkurenčnú kontrolu a pohodlie bez obetovania agility. Poskytuje vám naše legendárne ostré ovládanie aj v najnáročnejšom teréne.

vysokovýkonná štvorkolka v prípade potreby

 Vysoko výkonný True On-Demand pohon všetkých kolies je o 80 percent viac prepracovaný systém so zlepšenou pevnosťou v porovnaní so štandardným systémom. Výsledkom je najodolnejší systém predného pohonu, ktorý sa kedy našiel na RZR. Systém udržuje predné kolesá silnejšie a s dlhším účinkom, čím maximálituje prenos pohonu na zem aj na najchudobnejšom teréne. Týmto poskytuje zvýšenú trakciu bez zvýšenia úsilia v riadení.

výkonovo orientované tlmenie podvozku

Zadné zavesenie s 3-článkovým závesom inšpirované skúsenosťami z pretekov maximalizuje zrýchlenie, zvyšuje kontrolu a zlepšuje rovnomerné sledovanie tým, že udržuje pneumatiky v kontakte so zemou nepomerne častejšie. Spoločnosť Polaris prepracovala už zavedené zavesenie s 3-článkovými prvkami, ktoré boli zavedené v roku 2011, s revidovanou geometriou, ktorá ponúka o 25% väčšiu svetlú výšku od prednej hrany pneumatiky vzhľadom na ramená; optimalizovaný záber pre lepšiu trakciu; a dlhšie vlečné rameno pre zvýšenú silu.

elektronický posiľňovač riadenia v štandarde

Revidovaná geometria predného zavesenia a štandardný elektronický posilňovač riadenia (EPS) vedú k menšiemu úsiliu pri riadení a prinášajú dokonalé ovládanie so zníženou únavou jazdca.

dvere inštalované výrobcom

Teraz je ľahšie ako kedykoľvek predtým dostať za volant Polarisu RZR vďaka továrenským dverám a ich priestrannému zakrivenému dizajnu. Dvere sú vybavené západkou s jednoduchým prístupom. Klenutý stredový dizajn pre väčší priestor v kokpite a vnútorný priestor pre lakte s ochranou pred vonkajšími nečistotami; zároveň kokpit môže byť ľahko vybavený celým radom integrovaného príslušenstva.

sedadlá s opierkami a posuvnými pásmi

Celodenný komfort s podporou jazdy vo vysokom výkone zvýrazňujú komfortné sedadlá RZR XP 1000. Hlboké bočné držiaky a opierky udržujú vodiča a spolujazdca v bezpečí a pripraveného na boj proti akémukoľvek terénu, zatiaľ čo 50% viac výplní poskytuje vynikajúci komfort. Jednoduché nastavenie posúvača sedadla vodiča a spolujazdca umožňuje rýchle pohodlie. Nehovoriac o tom, vodotesná vnútorná membrána na sedadle zvyšuje pocit sucha počas jazdy, čo právom potvrdzuje, že sa jedná o najlepšie sedadlá na trhu.

pohodlnný a praktický interiér

Kokpit RZR XP 1000 ponúka maximálne pohodlie najlepšie zo všetkých RZR. Volant s vysokým výkonom a nastaviteľnou sklopnosťou 10 ", centrálny úložný box s držiakom mobilného telefónu umiestnia všetko na dosah, vrátane prepracovanej schránky s rýchlou otočnou západkou. Opora pod nohy vodiča a spolujazdca a nastaviteľné posúvače sedadiel vám umožňujú jemne vyladiť polohu sedenia a technológia Dryseat odoláva vlhkosti, zatiaľ čo interiérové osvetlenie LED dodáva štýl.

HOMOLOGÁCIA

Tractor -
cena od
21.985,-
EUR
s DPH

FARBY

Select Model Family
Typ motora
4-taktný DOHC 2-valec
Objem valcov
999 cc
Palivový systém
Elektronické vstrekovanie paliva
Prevodovka/Koncový pohon
Automatická PVT P/R/N/L/H
Typy jazdných režimov
On-Demand True AWD/2WD
Chladenie
Kvapalina
Predná náprava
Dvojité A-ramená Walker Evans 2"1, nastaviteľné tlmiče so zdvihom 16" (40.6 cm)
Zadná náprava
Vlečné ramená s Walker Evans 2.5" nastaviteľnými tlmičmi a zdvihom 18" (45.7 cm)
Predné/zadné brzdy
4 hydraulické diskové s 2-piestkovými strmeňmi vpredu a vzadu
Parkovacia brzda
Mód P na riadiacej páke
Predné pneumatiky
29 x 9-14
Zadné pneumatiky
29 x 11-14
Ráfiky
Liaty hliník
Rozmery úložnej plochy (D x Š x V)
72 x 57 x 17.8 cm
Kapacita predného/zadného nosiča alebo úložnej plochy
- / 136.1 kg
Objem palivovej nádrže
36 L
Svetlá výška
34.3 cm
Celkové rozmery vozidla (D x Š x V)
302.2 x 162.6 x 187.3 cm
Rázvor kolies
228.6 cm
Teoretická suchá hmotnosť
625.5 kg
Systém uchytenia nákladu
Lock & Ride
Maximálne zaťaženie ťažného zariadenia v ťahu
680.4 kg
Tažné zariadenie/ typ
Štandardné/1.25" guľa
Prístroje
Digitálny ukazovateľ, rýchlomer, počítadlo kilometrov, denný počet kilometrov, prevádzkové hodiny, hodiny, ukazovateľ radenia, palivomer, signalizácia vysokej teploty motora, signalizácia stavu batérie, DC zásuvka.
Varianty
Tractor

CENY s DPH:
RZR 64" XP 1000 EPS Black Pearl EU Quad [L7e] ..... 23.915,-EUR
RZR 64" XP 1000 EPS Black Pearl Tractor [T1b] ..... 21.985,-EUR
trail
ADRENALÍN
PRETEKY
PRÁCA

NÁJSŤ NAJBLIŽŠIEHO DEALERA

ZOBRAZIŤ ZOZNAM
POSLEDNÉ NOVINKY