75HP PROSTAR® MOTOR

Motor ProStar® 75 HP poskytuje výkon a zrýchlenie, ktoré ste čakali v 60-palcovej RZR. S charakteristickými prvkami ProStar®, ako sú dvojité hlavové vačkové hriadeľe, 4 ventily na valec a elektronické vstrekovanie paliva, sme zvýšili krútiaci moment o 14% HP a výkon o 40% v porovnaní s RZR S 800.

VÝKON A hMOTNOSŤ PRE JAZDU V TERÉNE

Vďaka výbornému pomeru výkonu k hmotnosti (6,2 HP na každých 100 libier suchej hmotnosti) sa motor 75 HP ProStar® v novom RZR S 900 vyznačuje skvelým výkonom a zrýchlením.

NAJRÝCHLEJŠIE AKCELERUJÚCI 60" RZR VŠETKÝCH ČIAS

.Z 0 až 40 míľ za hodinu za niečo viac ako 4 sekundy, čo bolo možné dosiahnuť pomocou motora ProStar® 75 HP. To je o 13 percent rýchlejšie ako s RZR S 800.

BEZKONKURENČNÝ ZDVIH A TLMENIE V TERÉNE

Vďaka 12,25 "prednému zdvihu a 13,2" vzadu a Fox Performance Series 2,0 Podium X Shocks, je tlmenie v RZR S 900 vyladené presne tak, ako potrebujete v teréne. Nová geometria určená pre špecifické typy terénov vám poskytne výkonný stroj, ktorý je pripravený vyraziť do nepohody.

12.5" SVETLEJ VÝŠKY

A full 12.5" of ground clearance allows you to navigate rocky trails and everything they throw at you with confidence. Svetlá výška 12,5 " vám umožňuje jazdiť s pocitom istoty po skalnatých chodníkoch a všelikde inde.

O 2" dlhší rázvor pre hladkú jazdu

RZR S 900 je vybavený dlhým rázvorom 79 palcov, ktorý je spárovaný s predným a zadným odpružením Dual A-Arm pre maximálnu výkonnosť v teréne.

NOVé 27" GBC DIRT COMMANDER pneumatiky

Nové pneumatiky GBC Dirt Commander (Load range index = D) poskytujú lepší bočný skus, tvrdšie bočné steny, lepšie smerovanie cez terénne prahy a vyššiu trvanlivosť.

OPTIMalizovaná šírka stopy

Model RZR S 900 zvyšuje vašu dôveru pri jazde aj vďaka dodatočnej šírke zadnej stopy 1,3 palca pri zachovaní celkovej šírky vozidla len 60 ".

pohon True On-Demand pre všetky kolesá (AWD)

Pohon všetkých kolies "True On-Demand" vám poskytuje maximálnu priľnavosť pre 60" šírku vášho vozidla. Je to najjednoduchšie ovládateľný a najrýchlejšie reagujúci systém pohonu, ktorý automaticky zapína všetky štyri kolesá, keď potrebujete viac trakcie a naopaka vráti vozidlo späť na 2WD, keď to nie je potrebné. To znamená menej opotrebenia, ľahšie riadenie a maximalizovanie výkonu, keď to najviac potrebujete.

malý polomer zatáčania a vylepšené riadenie

Model RZR S 900 je vybavený malým polomerom otáčania 16 ' a o 20% rýchlejšou odpoveďou riadenia s vylepšeným zámkom s dvoma otáčkami na zablokovanie pomeru riadenia.

elektronický posiľňovač riadenia je štandardom

Najjemnejšie a najdynamickejšie elektronicky posilňované riadenie s variabilným asistenčným systémom pre jednoduchšie riadenie pri nižších rýchlostiach. Náš EPS vám umožňuje jazdiť celý deň s menšou únavou.

sedadlá s hlavovými opierkami

Posilnené škrupiny sedadiel s hlavovými opierkami a s technológiou Dryseat vás udržujú v suchu a pohodlí počas dlhých dní za volantom.

vylepšená ergonómia

Štýl karosérie na modeli RZR S 900 vám dáva dostatok priestoru na to, aby ste sa pohodlne dostali dovnútra a von, a ďaľší 1" priestoru na nohy pre celodenný komfort pri pilotovaní vášho vozidla.

originálne dvere od výrobcu

Dvere inštalované v továrňach výrobcu ponúkajú veľa pohodlia a pridajú vlastný vzhľad do vášho RZR.

čistenie podlahy

Udržujte svoj RZR S 900 čistý s týmito oddeliteľnými podlahovými žlabmi na strane vodiča a spolujazdca. Konštrukcia vám umožňuje jednoducho odstrániť nečistoty a bahno rýchlo a ľahko.

HOMOLOGÁCIA

TRACTOR -
cena od
19.400,-
EUR
s DPH

FARBY

Select Model Family
Typ motora
4-taktný DOHC 2-valec
Objem valcov
875cc
Palivový systém
Elektronické vstrekovanie paliva
Prevodovka/Koncový pohon
Automatická PVT P/R/N/L/H; hriadeľ
Typy jazdných režimov
On-Demand True AWD/2WD
Chladenie
Kapalina
Predná náprava
Dvojité A-ramená so zdvihom 12' (30.5 cm)
Zadná náprava
Dvojité A-ramená so stabilizátorom a zdvihom 12' (30.5 cm)
Predné/zadné brzdy
Hydraulické diskové na všetkých 4 kolesách, vpredu 2-piestové strmene
Parkovacia brzda
Mód P na riadiacej páke
Predné pneumatiky
27 x 9-12; ITP 900 XCT
Zadné pneumatiky
27 x 11-12; ITP 900 XCT
Ráfiky
Liaty hliník
Rozmery úložnej plochy (D x Š x V)
51 x 102 x 23 cm
Kapacita predného/zadného nosiča alebo úložnej plochy
- / 136.1 kg
Objem palivovej nádrže
27.4 L
Svetlá výška
32 cm
Celkové rozmery vozidla (D x Š x V)
264.2 x 153.7 x 179 cm
Rázvor kolies
196 cm
Teoretická suchá hmotnosť
454 kg
Systém uchytenia nákladu
Lock & Ride
Maximálne zaťaženie ťažného zariadenia v ťahu
680.4 kg
Tažné zariadenie/ typ
Štandardné/1.25" guľa
Prístroje
Digitálny ukazovateľ, rýchlomer, počítadlo kilometrov, denný počet kilometrov, prevádzkové hodiny, hodiny, ukazovateľ radenia, palivomer, signalizácia vysokej teploty motora, signalizácia stavu batérie, DC zásuvka.
Varianty
TRACTOR

CENY s DPH:
RZR S 900 EPS ..... 19.400,-EUR
trail
ADRENALÍN
PRETEKY
PRÁCA

NÁJSŤ NAJBLIŽŠIEHO DEALERA

ZOBRAZIŤ ZOZNAM
POSLEDNÉ NOVINKY