VÝHODA DIESELOVÉHO MOTORa KOHLER

Vozidlo RANGER Diesel je vybavené 3-valcovým naftovým motorom Kohler s obsahom 1028 ccm s vačkovým hriadeľom v hlave valca a kvapalinovým chladením. Tento osvedčený a vysoko výkonný naftový motor využíva nepriameho vstrekovania, ktoré zaisťuje hladký chod a menší hluk pri spaľovaní. Konštrukcia vačkového hriadeľa v hlave valca taktiež znižuje mechanickú hlučnosť hnacieho ústrojenstva.

KONŠTRUKCIA odolného MOTORA s dlhou životnosťou

Dieselový motor Kohler v štvorkolke RANGER Diesel má kompaktnú a odolnú konštrukciu pre vysoký výkon. Je vybavený liatinovou kľukovou skriňou zaisťujúce vysokú odolnosť a hliníkovou hlavou valcov pre nižšiu hmotnosť. Tlakové mazanie poskytuje motoru vynikajúcu ochranu a dlhú životnosť. Nový pohon okrem toho spĺňa emisné limity Tier 4 podľa EPA / CARB.

extrémne SILNÝ ALTERNÁTOR 110 A

Pre integráciu doplnkov a ich napájanie je RANGER Diesel vybavený alternátorom s obrovským, viac než bežne dvojnásobným výstupným prúdom 110 A.

POHON TRUE AWD ON-DEMAND

Vďaka Polaris True AWD sa pohon 4x4 automaticky zapne, akonáhle vozidlo potrebuje viac trakcie na predných kolesách, a vráti sa späť do režimu 2WD, keď už pohon predných kolies nie je potrebný. V režime s pohonom iba zadných kolies môžete spínačom režimu VersaTrac Turf odomknúť uzávierku diferenciálu pre ľahšie zatáčanie a minimalizácii škôd na vašom trávniku.

bezkonkurenčná ŤAŽNÁ KAPACITA A UŽITOČNÉ ZAŤAŽENIE

S neuveriteľnou ťažnou kapacitou 907 kg a štandardným 2-palcovým adaptérom ťažného zariadenia RANGER Diesel ľahko zvláda aj tie najťažšie práce. Vynikajúci užitočné zaťaženie 680 kg je podporené zadnouj korbou s pneumatickým vyklápaním, ktorá uvezie až 454 kg materiálu i celú paletu.

POHODLNÁ JaZDA PO CELÝ DEň

RANGER Diesel sme navrhli s ideálnou výškou sedadla v kombinácii s ľahkým nástupom a výstupom. Vychutnajte si tiež náklon volantu nastaviteľný v rozsahu celých 25 cm a priestor pre tri dospelé.

hladký A ROBUSTNý podvozek

Kompletný zdvih podvozku s prednými dvojitými A-Ramenami je 10" vpredu aj vzadu (25,4 cm). Nezávislé zavesenie vpredu aj vzadu zachováva plynulosť jazdy aj pri náklade až 680,4 kg!

VYSOKÁ SVeTLÁ VÝŠKA

Naši inžinieri navrhli RANGER Diesel s dokonalým vyvážením pre plynulú jazdu, manipuláciu a polomer zatáčania: ideálny rázvor náprav 206 cm spoločne so svetlou výškou 30,5 cm.

UNIVERZÁLNe PNEUMATIKY CARLISLE

Univerzálne pneumatiky Carlisle 489 ponúkajú dobrú trakciu a ľahké riadenie. Vďaka zaobleným okrajom dezénu majú tieto pneumatiky v zákrutách výbornú priľnavosť.

POHODLNÉ DOPLŇOVÁNie paliva

Prístup k veľkej 37,9 L nádrži na naftu na strane vodiča uľahčuje doplňovanie paliva pri práci i pri jazde s prívesom. Údržba nikdy nebola jednoduchšia. Ak chcete skontrolovať a doplniť motorový olej, stačí zdvihnúť nákladný priestor. Je tu tiež veľa priestoru na odstránenie nečistôt z kĺbov

VÝHODA SYSTÉMU PRO-FIT

Vitajte v novom štandarde integrácie príslušenstva, kvality a povrchovej úpravy s exkluzívnym kabínovým systémom Pro-Fit. Vysoko modulárny kabínový systém ponúka rôzne možnosti prevedenia kabíny od dverí potiahnutých plátnom s polykarbonátovým čelným sklom po prémiové automobilové výklopné čelné sklá a lisované dvere s elektrickým sťahovaním okien. Účelne navrhnutý podvozok je vybavený upevňovacími bodmi, ktoré umožňujú efektívne namontovanie alebo demontáži kabíny.

bezkonkurenčné riešenie úložných priestorov

So štvorkolkou RANGER Diesel si plne vychutnáte 37 L uzatvárateľný úložný priestor vrátane ľahko prístupnej priehradky v palubnej doske, aby ste mali svoje veci vždy poruke.

účelne navrhnutý

Tvar svetlometu Polaris RANGER Diesel umožňuje ideálne osvetlenie v nízkej (55 W) alebo vysokej (60 W) polohe. Postranné sieťky na strane vodiča a spolujazdca umožňujú ľahký nástup a výstup z vozidla a skvelý výhľad.

pripravený na príslušenstvo

So vstavaným uchytením pre naviják, s prípojnicou pod kapotou pre ľahký prístup a s pohodlným prístupom k palubnej doske je vedenie káblov pre inštaláciu príslušenstva mimoriadne jednoduché.

HOMOLOGÁCIA

EU -
cena od
16.900,-
EUR
s DPH
Tractor -
cena od
16.900,-
EUR
s DPH

FARBY

Select Model Family
Typ motora
4-taktný DOHC 2-valec
Objem valcov
1028cc
Palivový systém
Elektronické vstrekovanie paliva
Prevodovka/Koncový pohon
Automatická PVT H/L/N/R/P; hriadeľ
Typy jazdných režimov
On-Demand True AWD/2WD/ VersaTrac Turf mód
Chladenie
Kvapalina
Predná náprava
Dvojité A-ramená so zdvihom 10.0" (25.4 cm)
Zadná náprava
Dvojité A-ramená so zdvihom IRS 10.0" (25.4 cm)
Predné/zadné brzdy
Hydraulické diskové na všetkých 4 kolesách s 2-piestikovými strmeňmi vpredu
Parkovacia brzda
Mód P na riadiacej páke
Predné pneumatiky
25 x 10-12; 489
Zadné pneumatiky
25 x 11-12; 489
Ráfiky
Lisované oceľové
Rozmery úložnej plochy (D x Š x V)
93 x 137 x 29 cm
Kapacita predného/zadného nosiča alebo úložnej plochy
- / 453.6 kg
Objem palivovej nádrže
37.9 L
Svetlá výška
30.5 cm
Celkové rozmery vozidla (D x Š x V)
290 x 152 x 193 cm
Rázvor kolies
206 cm
Teoretická suchá hmotnosť
649 kg
Systém uchytenia nákladu
Lock & Ride
Maximálne zaťaženie ťažného zariadenia v ťahu
907 kg
Tažné zariadenie/ typ
Štandardné 2" (5cm), guľa
Prístroje
Digitálny rýchlomer, počítadlo kilometrov, denný počet kilometrov, motohodiny, hodiny, ukazovateľ radenia, palivomer, signalizácia vysokej teploty motora, DC zásuvka (2).
Varianty
Tractor

CENY s DPH:
RANGER Diesel HD EPS Sage Green Tractor [T1b] ..... 16.900,-EUR
FARMA
LOV
PRÁCa
ZÁBAVA

NÁJSŤ NAJBLIŽŠIEHO DEALERA

ZOBRAZIŤ ZOZNAM
POSLEDNÉ NOVINKY