NAJSILNEJŠIE PRACOVNÝ SXS NA SVETE

Motor ProStar 1000 dosahuje výkon 80 HP a neuveriteľný krútiaci moment 82,7 Nm práve vtedy, keď ho potrebujete. Dvojvalec zabezpečuje plynulý chod a solídny výkon pri nízkych otáčkach pre ťahacie práce.

LÍDeR Vo SVojej TrieDe

RANGER CREW® XP 1000 prenáša na zadné kolesá o 15% väčší výkon ako Pioneer 1000. To znamená, že máte k dispozícii väčší výkon pre náročnú prácu a nenamáhate hnacie ústrojenstvo pri každodenných činnostiach.

POHON VŠEtkýCH KOLies PRO-LOCK™ ON-DEMAND

Pro-Lock je náš najrýchlejšie spínaný systém AWD! Pohon všetkých kolies sa zapne takmer okamžite, akonáhle vozidlo potrebuje viac trakcie na predných kolesách. Keď už nie je pohon predných kolies potrebný, vracia sa systém do režimu hnanej zadnej nápravy. Rozhodne pritom nemusíte čakať na nárast tlaku alebo zastaviť a uzamknúť uzávierku diferenciálu, ako je tomu u vozidiel vyrobených našimi konkurentami. V režime s pohonom iba zadných kolies môžete tiež spínačom režimu VersaTrac Turf odomknúť uzávierku diferenciálu pre ľahšie zatáčanie a minimalizácii škôd na vašom trávniku.

bezkonkurenčná ŤAŽNÁ KAPACITA A UŽITOČNÉ ZAŤAŽENIE

S ťažnou kapacitou 907 kg a štandardným 2-palcovým adaptérom ťažného zariadenia RANGER CREW® XP 1000 ľahko zvláda aj tie najťažšie práce. Vynikajúci užitočné zaťaženie 680 kg je podporené zadnou korbou s pneumatickým vyklápaním, ktorá uvezie až 454 kg materiálu i celú paletu.

Navrhnutý pre jednoduchú ÚDRŽBU

RANGER® je navrhnutý pre rýchlu a jednoduchú údržbu v garáži. Má ľahký prístup k olejovému filtru, olejovej mierke a vypúšťacej zátke. Olej Polaris Engineered ™ PS-4 Extreme Duty a sada pre výmenu oleja PS-4 vášmu motoru poskytujú správnu ochranu, správne množstvo oleja a správny filter, aby ste mohli rýchlo dokončiť prácu a vrátiť sa k jazdenie.

PRVOTRIEDNY LAK A KOLESÁ

Modely CREW XP 1000 EPS sa dodávajú už z výroby s prvotriednym lakom. Povrchová úprava je osemkrát odolnejšia proti poškriabaniu než bežná karosérie, takže dlho vydrží. V štandardnej výbave sú aj štýlová kolesá z opracovaného hliníka pre väčšiu výkonnosť.

TrI REŽIMY OVLÁDaNia PLYNU

So štandardnými režimami ovládania plynu u štvorkolky CREW XP 1000 nezískate len najväčší výkon, ale aj bezkonkurenčnú kontrolu nad riadením. Režim Work je určený pre presnosť, Standard pre tradičné kombináciu akcelerácie a výkonu a Performance pre situácie, kedy chcete zo stroja dostať maximum.

podvozok pro hladkú jazdu

Celkový zdvih predného podvozku s dvojitými A-ramenami je 10" (25,4 cm) vpredu aj vzadu. Nezávislé zadné i predné zavesenie zachováva plynulosť jazdy aj pri náklade až 680 kg a jeho ťahaní! Regulačné objímky dávajú možnosť nastaviť predpätie pružiny na úroveň potrebnú pre ťahanie.

CELÝCH 33 CM SVeTLej VÝŠKY

Pre jazdu v hlbokých vyjazdených koľajach, cez korene a iné prekážky je nutná väčšia svetlá výška. RANGER CREW® XP 1000 má celých 33 cm svetlej výšky, aby ste mohli dôjsť ďalej a urobiť viac práce. Čo je o 9% viac, než pri modeli Can-Am Defender HD10.

KOMFORT A ERGONóMIa PRe 6 OSôB

Široká lavice a mäkké polstrovanie Polaris RANGER® poskytujú celodenné pohodlie až šiestich osobám. RANGER® je účelne navrhnutý pre jednoduchý nástup do kabíny a výstup z nej - viac ako 25 cm priestoru na nohy a 71 cm pri otvorení kabíny. Na ochranu pred blatom je už z výroby vybavený zbrusu novými nízkymi textilnými dverami.

INOVATÍVNe A PRAKTICKÉ riešenie úložných priestorov

S RANGER CREW XP 1000 si užijete 119 litrový úložný priestor v kabíne vrátane ľahko prístupnej priehradky v palubnej doske, aby ste mali svoje veci vždy po ruke. Pre porovnanie - Kawasaki® Mule PRO-FXT ™ má len 9,5 litra vnútorného úložného priestoru.

ELEKTRONICKÝ POSIľňOVAČ riadenia v štandarde

Najplynulejší a najcitlivejší elektronický posilňovač s funkciou Variable Assist pre jednoduchšie riadenie pri nižších rýchlostiach a väčšiu odozvu pri vyšších rýchlostiach. S našim EPS môžete jazdiť a pracovať celý deň, bez toho aby vás to unavilo.

VÝHODA SYSTÉMU PRO-FIT

Vitajte v novom štandarde integrácie príslušenstva, kvality a povrchovej úpravy s exkluzívnym kabínovým systémom Pro-Fit. Vysoko modulárny kabínový systém ponúka rôzne možnosti prevedenia kabíny od dverí potiahnutých plátnom s polykarbonátovým čelným sklom po prémiové automobilové výklopné čelné sklá a lisované dvere s elektrickým sťahovaním okien. Účelne navrhnutý podvozok je vybavený upevňovacími bodmi, ktoré umožňujú efektívne namontovanie alebo demontáž kabíny.

INOVATÍVNe A PRAKTICKÉ riešenie úložných priestorov

So štvorkolkou RANGER XP 900 si plne vychutnáte 119 litrový uzatvárateľný úložný priestor vrátane ľahko prístupnej priehradky v palubnej doske, aby ste mali svoje veci vždy poruke. Pre porovnanie - Kawasaki® Mule PRO-FXT ™ má len 9,5 litra vnútorného úložného priestoru.

účelovo navrhnutý

Tvar svetlometu štvorkolky Ranger Crew® XP 1000 EPS umožňuje ideálne osvetlenie v nízkej (55 W) alebo vysokej (60 W) polohe. Postranné sieťky na strane vodiča a spolujazdca umožňujú ľahký nástup a výstup z vozidla a skvelý výhľad.

KOMPLETNÝ RAD PRÍSLUŠENSTVa POLARIS ENGINEERED ACCESSORIES ™

Váš RANGER® bude s príslušenstvom Polaris Engineered Accessories ™ ešte lepší. K dispozícii je viac ako 350 druhov rôzneho príslušenstva a exkluzívna technológia Polaris, napríklad Lock & Ride®. Príslušenstvo Polaris Engineered Accessories ™ vám spríjemnia cestu, nech idete kamkoľvek.

HOMOLOGÁCIA

Off-Road -
cena od
22.450,-
EUR
s DPH

FARBY

Select Model Family
Typ motora
4-taktný DOHC 2-valec
Objem valcov
999cc
Palivový systém
Elektronické vstrekovanie paliva
Prevodovka/Koncový pohon
Automatická PVT H/L/N/R/P; hriadeľ
Typy jazdných režimov
Pro-Lock On-Demand True AWD/2WD/ VersaTrac Turf mód
Chladenie
Kvapalinou
Predná náprava
Dvojité A-ramená so zdvihom 10.0" (25.4 cm)
Zadná náprava
Dvojité A-ramená IRS so zdvihom 10.0" (25.4 cm)
Predné/zadné brzdy
Hydraulické diskové na všetkých 4 kolesách s 2-piestikovými strmeňmi vpredu
Parkovacia brzda
Mód P na riadiacej páke
Predné pneumatiky
26 x 9-12; PXT
Zadné pneumatiky
26 x 11-12; PXT
Ráfiky
Hliníkové Black Xcelerator
Rozmery úložnej plochy (D x Š x V)
93.3 x 137.8 x 31.75 cm
Kapacita predného/zadného nosiča alebo úložnej plochy
- / 453.6 kg
Objem palivovej nádrže
37.9 L
Svetlá výška
28.7 cm
Celkové rozmery vozidla (D x Š x V)
370.8 x 162.6 x 187.3 cm
Rázvor kolies
297.2 cm
Teoretická suchá hmotnosť
723.9 kg
Systém uchytenia nákladu
Lock & Ride
Maximálne zaťaženie ťažného zariadenia v ťahu
680.4 kg
Tažné zariadenie/ typ
Štandardné/1.25" prijímač
Prístroje
Digitálny merač rýchlosti, počítadlo kilometrov, počítadlo odjazdených kilometrov, teplota chladiacej kvapaliny, voltmeter, hodinový merač, indikátor servisu, hodiny, indikátor prevodovky, palivomer, diaľkové svetlá, indikátor nezapnutých bezpečnotných pásov, DC výstup.
Varianty
Off-road EU

CENY s DPH:
RANGER Crew Full Size 1000-6 EPS Sage Green Tractor ..... 22.450,-EUR
FARMA
LOV
PRÁCa
ZÁBAVA

NÁJSŤ NAJBLIŽŠIEHO DEALERA

ZOBRAZIŤ ZOZNAM
POSLEDNÉ NOVINKY