VÝHODA MOTORU PROSTAR®

Motor ProStar® je účelne vyladený a navrhnutý v súlade s vozidlom RANGER 570, čo zaisťuje optimálne rozloženie hmotnosti a plynulý, spoľahlivý výkon. Motor ProStar® 570 je vyvinutý tak, aby poskytoval najlepšiu kombináciu vysokého merného výkonu, vynikajúcej účinnosti paliva a ľahkej údržby.

TAŽNÁ SÍLA MOTORU PROSTAR®

S motorom ProStar® o výkone 44 HP nechá vaše terénne vozidlo konkurenciu ďaleko za sebou. RANGER 570 poskytuje viac krútiaceho momentu a ťažnú silu zadných kolies, s ktorou zvládnete náročnú prácu.

POHON všetkých 4 kolies TRUE AWD ON-DEMAND

Vďaka Polaris True AWD sa pohon 4x4 automaticky zapne, akonáhle vozidlo potrebuje viac trakcie na predných kolesách, a vráti sa späť do režimu 2WD, keď už pohon predných kolies nie je potrebný. V režime s pohonom iba zadných kolies môžete spínačom režimu VersaTrac Turf odomknúť uzávierku diferenciálu pre ľahšie zatáčanie a minimalizácii škôd na vašom trávniku.

systém riadenia motoru

Systém riadenia motora (EMS) poskytuje optimálny krútiaci moment, výkon, a navyše hladkú akceleráciu pri všetkých rýchlostiach vrátane spiatočky. EMS spárovaný s motorom ProStar® a výhodným spínaním spojky taktiež umožňuje optimálne využitie paliva.

bezkonkurenčná ŤAŽNÁ KAPACITA A UŽITOČNÉ ZAŤAŽENIE

Teraz s ťažnou silou väčšou o 20%, 680 kg, a štandardným 2-palcovým adaptérom ťažného zariadenia RANGER 570 ľahko zvládne aj tie najťažšie práce. Užitočné zaťaženie 454 kg je podporené zadnou korbou s pneumatickým vyklápaním, ktorá uvezie až 227 kg materiálu.

POHODLNÁ JaZDA PO CELÝ DEň

RANGER 570 sme navrhli s ideálnou výškou sedadla v kombinácii s ľahkým nástupom a výstupom. NOVINKA!
Užite si vylepšené zadné sedadlá pre pohodlné jazdenie celý deň a nastavenie náklonu volantu v štandardnej výbave!

podvozok pro hladkú jazdu

RANGER 570 je pre hladkosť jazdy vybavený podvozkom so zdvihom 9" (22,9 cm) vpredu a 10" (25,4 cm) vzadu, čo je vo všetkých štyroch rohoch nárast o 11%.

SVIŽNÉ OVLÁDaNie

Pre svižné ovládanie a úzky polomer zatáčania je RANGER 570 vybavený ideálnym rázvorom náprav 185 cm spoločne so svetlou výškou 25,4 cm. So šírkou 147 cm sa RANGER 570 zmestí na ložnú plochu väčšiny veľkých pickupov.

UNIVERZÁLNe PNEUMATIKY CARLISLE

Univerzálne pneumatiky Carlisle 489 ponúkajú dobrú trakciu a ľahké riadenie. Vďaka zaobleným okrajom dezénu majú tieto pneumatiky v zákrutách výbornú priľnavosť.

všetko poruke

Teraz o 25% väčšia úložná priehradka, v ktorej budete mať poruke ešte viac vecí - v úložnej priehradke môže byť voliteľný doplnok SpeedKey. Pre vodiča i spolujazdca je tu tiež lepšie umiestnený držiak na nápoj.

VÝHODA SYSTÉMU PRO-FIT

Vitajte v novom štandarde integrácie príslušenstva, kvality a povrchovej úpravy s exkluzívnym kabínovým systémom Pro-Fit. Vysoko modulárny systém kabíny ponúka rôzne možnosti prevedenia kabíny od dverí potiahnutých plátnom s polykarbonátovým čelným sklom po prémiové automobilové výklopné čelné sklá a rad rôznych prevedení dverí. Účelne navrhnutý podvozok je vybavený upevňovacími bodmi, ktoré umožňujú efektívne namontovanie alebo demontáž kabíny.

bezkonkurenčné riešenie úložných priestorov

S RANGER 570 si plne vychutnáte 46-litrový uzatvárateľný úložný priestor vrátane priehradky v palubnej doske a za sedadlom, aby ste mali svoje veci vždy poruke.

účelovo riešený

Tvar svetlometu vozidla RANGER 570 umožňuje širší rozptyl lúča 50W svetla, aby ste mohli bezpečne jazdiť za šera a v oblastiach s horšou viditeľnosťou. Vylepšené postranné sieťky na strane vodiča a spolujazdca umožňujú ľahký nástup a výstup z vozidla a skvelý výhľad.

pripravený na príslušenstvo

So vstavaným uchytením pre naviják, s prípojnicou pod kapotou pre ľahký prístup a s pohodlným prístupom k palubnej doske je vedenie káblov pre inštaláciu príslušenstva mimoriadne jednoduché.

HOMOLOGÁCIA

EU -
cena od
13.500,-
EUR
s DPH
Tractor -
cena od
EUR
s DPH

FARBY

Select Model Family
Typ motora
4-taktný DOHC 1-valec
Objem valcov
567cc
Palivový systém
Elektronické vstrekovanie paliva
Prevodovka/Koncový pohon
Automatická PVT H/L/N/R/P; hriadeľ
Typy jazdných režimov
On-Demand True AWD/2WD/ VersaTrac Turf mód
Chladenie
Kvapalina
Predná náprava
MacPherson so zdvihom 9" (22.9 cm)
Zadná náprava
MacPherson so zdvihom 9" (22.9 cm)
Predné/zadné brzdy
Hydraulické diskové na všetkých 4 kolesách
Parkovacia brzda
Mód P na riadiacej páke
Predné pneumatiky
25 x 8-12; 489
Zadné pneumatiky
25 x 11-12; 489
Ráfiky
Lisované oceľové
Rozmery úložnej plochy (D x Š x V)
81 x 107 x 29 cm
Kapacita predného/zadného nosiča alebo úložnej plochy
- / 226.8 kg
Objem palivovej nádrže
34.1 L
Svetlá výška
25.4 cm
Celkové rozmery vozidla (D x Š x V)
279 x 147 x 185 cm
Rázvor kolies
185.4 cm
Teoretická suchá hmotnosť
473 kg
Systém uchytenia nákladu
Lock & Ride
Maximálne zaťaženie ťažného zariadenia v ťahu
680.4 kg
Tažné zariadenie/ typ
Štandardné/1.25" prijímač
Prístroje
Digitálny rýchlomer, počítadlo kilometrov, denný počet kilometrov, motohodiny, hodiny, ukazovateľ radenia, palivomer, signalizácia vysoké teploty motoru, DC zásuvka.
Varianty
Tractor

CENY s DPH:
RANGER 570 ...... 13.500,-EUR
FARMA
LOV
PRÁCa
ZÁBAVA

NÁJSŤ NAJBLIŽŠIEHO DEALERA

ZOBRAZIŤ ZOZNAM
POSLEDNÉ NOVINKY