úplne NOVÁ KABíNA

Kabína Polaris GENERAL bola navrhnutá pre maximálny pôžitok z jazdy a pracovnú všestrannosť pre 4-člennú posádku. Od úplne nových prémiových sedačiek, ktoré Vás v teréne doslova zomknú so strojom, až po individuálne nastaviteľné prístroja a ľahko prístupnú kabínu, sa stáva z Polaris GENERAL etalón pre každodenné použitie.

REVOLUČNý JaZDNý KOMFORT VPrEDU I VZADU

Polaris GENERAL prichádza so sedadlami navrhnutými pre maximálne pohodlie, bez rozdielu, kam Vás cesta zavedie, od jazdy v ťažkom teréne, až po každodenný zvoz dreva. Široký sedák a výrazné bočné vedenie, zaisťujú maximálne pohodlie a podporu vodičovi i spolujazdcom. Sedadlo vodiča štandardne prichádza s posuvom v dvoch smeroch pre ešte väčšiu ergonómiu.

NaJVYŠŠÍ KOMFORT NA ZADNýCH SEDADLáCH VôBEC

GENERAL 4 nezabúda ani na spolujazdca vzadu. Priestor pre lakte a kolená, ktorý neprekoná žiadna konkurencia a plnohodnotná stredová konzola s držiakmi nápojov i vzadu, aby si celá posádka skvele užila čas na cestách za dobrodružstvom.

48L ODKLaDACieHO PRieSTORU

Skombinujte hravo prácu aj zábavu a majte na dosah ruky všetko, čo potrebujete. S Polaris GENERAL je to ľahké vďaka množstvu odkladacích miest vnútri vozidla a najlepšej stredovej konzole v triede ako vpredu, tak aj vzadu vrátane integrovaných 12V zásuviek.

úplne NOVÉ NASTAVITELNÉ UKAZATELE

Pre maximálnu čitateľnosť prístrojov sa digitálne ukazovatele pohybujú s nastavením výšky volantu. Na kombinovanej doske digitálnych a analógových prístrojov vyčítate údaje o rýchlosti, otáčkach motora a štandardných informáciách o prejdenej trase. Centrálny digitálny ukazovateľ môžete nastaviť podľa Vašich predstáv vrátane automatického farebného podsvietenia v červenej, alebo modrej farbe.

NaJSILNeJŠÍ Vo SVojej TrieDe

Napumpovaný na 100 konských síl, je Polaris GENERAL najsilnejší športovo-úžitkový stroj, ktorý bol kedy vyrobený. Vo svojej triede dominuje Polaris GENERAL tiež zrýchlením ... s ním jednoducho predbehnete všetkým, pretože má o 18% vyšší výkon, než najbližší konkurent Commander.

KRútiaci MOMENT PRe NEJDRSNeJŠiu PRÁCu

Toto off-roadovo orientované 999ccm "dvojča" ponúka krútiaci moment 88Nm v širokom rozsahu otáčok na prepravu, ťahanie a výkonu v tých najväčších pracovných výzvach.

DOMINANTNý V KAPACITe

Naložený vybavením pre extrémne táborenie, alebo pripravený zvládnuť najnáročnejšie úlohy, to je Polaris GENERAL 4 s úložnou kapacitou 580 kg. S 2" prípojkou prívesu a motorovou brzdou v štandarde utiahne Polaris GENERAL 680 kg a je tak pripravený splniť Vaše každodenné požiadavky.

VYSOko VÝKONNÝ POHON VŠEtkých KOLies AWD

Vďaka najrýchlejšiemu vysoko výkonnému AWD na trhu je Polaris GENERAL pripravený pokoriť najnáročnejšie chodníky a najdrsnejší terén. Všetky štyri kolesá zaberajú v okamihu, kedy vaše vozidlo potrebuje väčšiu trakciu a vráti sa späť na 2WD, keď už nie je potrebná. Nemusíte čakať na zbytočne dlhé oneskorenia pri zapínaní, alebo zastavenie pohonu ako u konkurencie. Prepínač VersaTrac Turf Mode odomyká zadný diferenciál pre ľahšie a presnejšie prejazdy zákrut, a tak nezničíte ani Váš trávnik.

PODVOZoK PRe PRÁCu I ZÁBAVU

To všetko dostanete s Polaris GENERAL. S prednými a zadnými kyvnými ramenami drží stopu s istotou a pokojom. Vyladená geometria zavesenia s dvojitými pružinami udržiava 62% svojej svetlej výšky pri plnom zaťažení - o 33 mm vyššie ako Commander.

NEJVäčšÍ ZDVIH A SVeTLÁ VÝŠKA V TrieDe

Žiadny iný stroj Vám neponúkne svetlú výšku viac ako 300 mm, ako Polaris GENERAL. V kombinácii so zdvihom cez 300 mm vpredu a 330 mm vzadu je Polaris General pripravený zdolať akúkoľvek cestu i prácu, v ktorej sa ocitne.

NÁKLADOVÁ PLOCHA

Majte dobre odvedenú prácu a prineste si dostatok vybavenia k Vášmu dobrodružstvu s úložnou kapacitou hlbokej korby 272 kg. Polaris General ponúka pohodlné otváranie dverí sklopnej korby, rovnako ako rôzne špeciálne príslušenstvo Lock & Ride®, aby ste prácu zvládli čo najrýchlejšie a mohli si užívať jazdy na maximum.

POLOVIČNé DVErE AKO šTANDARD

Zostaňte chránení pred nečistotami na trati, alebo vplyvmi počasia s integrovanými polovičnými dverami vpredu i vzadu. Sú vyrobené so zámkami, ktoré poznáte u bežných automobilov a tesnia tak, aby fungovali rovnako skvele, ako zvyšok stroja. Aby bolo nastupovanie aj vystupovanie z Polaris GENERAL 4 čo najľahšie, dvere sa otvárajú poriadne do šírky.

VYSOko VÝKONNÉ KOLesá A PNEUMATIKY

14 "matné čierne zliatinové hliníkové kolesá pre agresívny vzhľad stroja, sú štandardne osadené 27" 8-vrstvovým pneumatikami GBC Dirt Commander. Preto tiež ponúkajú vynikajúce trakčné vlastnosti aj na bokoch pneumatík, tvrdšie bočné steny, lepšiu ovládateľnosť v zákrutách a väčšiu odolnosť voči nerovnostiam ako kamene a koreňom stromov.

šTANDARDNé PrÍSLUŠENSTVo

Polaris GENERAL 4 Silver Pearl je v štandarde dodávaný s navijakom Polaris HD 4500 lb. a predným nárazníkom, aby Vám pomohol zvládnuť trať a tiež uľahčil vašu prácu.

BEZPEČNÉ A POHODLNÉ SEDAČKY

Polaris GENERAL prichádza so sedadlami navrhnutými pre maximálne pohodlie, bez rozdielu, kam Vás cesta zavedie, od jazdy v ťažkom teréne, až po každodenný zvoz dreva. Široký sedák a výrazné bočné vedenie, zaisťujú maximálne pohodlie a podporu vodičovi i spolujazdcom. Sedadlo vodiča štandardne prichádza s posuvom v dvoch smeroch pre ešte väčšiu ergonómiu.

LÍDeR V riešení úložných plôch

Udržujte nevyhnutnosti pre prácu a zábavu na dosah ruky v kombinácii s palubnými odkladacími plochami a vo svojej triede najlepšou stredovou konzolou s 12V konektorom a 5,8L úložiskom.

POHODLie PRÉMIOVej KABíNY

Vyhotovenie kabíny Polaris® Lock & Ride® Pro Fit Vám umožní zdolať všetko v pohodlí a udržať živly vonku. Či už ste na ceste, alebo máte nejakú prácu, naše prémiové príslušenstvo pre kabínu vám ponúka prvotriedny komfort. Navyše vďaka technológii Lock & Ride® môžete svoj systém v kabíne prispôsobiť Vašim potrebám v priebehu niekoľkých sekúnd. Nakupujte teraz naše príslušenstvo pre Polaris GENERAL.

VŠESTRANNe PrisPôSOBITEľNÝ

Či už sa jedná o najťažšie trasy alebo bojujete s najtvrdšími podmienkami, Polaris Engineered ™ Accessories Vám poskytne najdôležitejšie ochranné príslušenstvo, ktoré budete potrebovať pre Polaris GENERAL ™. Od nárazníkov k ochrane A-ramien a streche proti odlietavajúcim kameňom, spoločnosť Polaris vyvinula kompletné príslušenstvo, ktoré Vás a Váš stroj ochráni. S našim príslušenstvom a technológiou kotvenia Polaris® Lock & Ride® môžete komponenty rýchlo pridať bez poškodenia rámu, a to všetko za menej ako 5 minút. Hľadajte ihneď správne príslušenstvo pre vaše potreby.

UCHOVaJTE TO ľaDOVo VYCHLAdENÉ

Chladničky Polaris Northstar® prežijú takmer čokoľvek - od extrémnych teplôt, až po útok medveďa. Udržia teplotu po celé hodiny a čokoľvek vovnútri, tam zostane pevne uzavreté.

HOMOLOGÁCIA

Off-Road -
cena od
24.550,-
EUR
s DPH

FARBY

Select Model Family
Typ motora
4-taktný DOHC 2-valec
Objem valcov
999cc
Palivový systém
Elektronické vstrekovanie paliva
Prevodovka/Koncový pohon
Automatická PVT P/R/N/L/H; hriadeľ
Typy jazdných režimov
Vysoko výkonný On-Demand AWD/2WD
Chladenie
Kvapalina
Predná náprava
Dvojité A-ramená so stabilizátorovou tyčou, tlumiče FOX Performance Series - 2.0 Podium X, zdvih 12.25" (31.1 cm)
Zadná náprava
Dvojité A-ramená so stabilizátorovou tyčou, tlumiče FOX Performance Series - 2.0 Podium X, zdvih 13.2" (33.5 cm)
Predné/zadné brzdy
 Hydraulické diskové s 2-piestkovými strmeňmi na všetkých 4 kolesách
Parkovacia brzda
Mód P na riadiacej páke
Predné pneumatiky
27 x 9-14; Dirt Commander (8-Vrstvé)
Zadné pneumatiky
27 x 11-14; Dirt Commander (8-Vrstvé)
Ráfiky
Liaty hliník
Rozmery úložnej plochy (D x Š x V)
69.8 x 109 x 29.5 cm
Kapacita predného/zadného nosiča alebo úložnej plochy
- / 272 kg
Objem palivovej nádrže
35.9 L
Svetlá výška
30.5 cm
Celkové rozmery vozidla (D x Š x V)
381.5 x 158.7 x 190.5 cm
Rázvor kolies
287 cm
Teoretická suchá hmotnosť
842 kg
Systém uchytenia nákladu
Lock & Ride
Maximálne zaťaženie ťažného zariadenia v ťahu
680.4 kg
Tažné zariadenie/ typ
Standardné 2-palcové (5 cm), guľa
Prístroje
Digitálny ukazovateľ, rýchlomer, počítadlo kilometrov, denný počet kilometrov, motohodiny, hodiny, ukazovateľ radenia, palivomer, signalizácia vysoké teploty motora, signalizácia stavu batérie, DC zásuvka, voliteľné podsvietenie v červenej/modrej farbe.
Varianty
TRACTOR

CENY s DPH:
GENERAL 4 1000 EPS White Pearl Tractor [T1b] ..... 24.550,-EUR
FARMA
PRÁCA
LOV
ZÁBAVA

NÁJSŤ NAJBLIŽŠIEHO DEALERA

ZOBRAZIŤ ZOZNAM
POSLEDNÉ NOVINKY

NÁJSŤ NAJBLIŽŠIEHO DEALERA

ZOBRAZIŤ ZOZNAM
FARMA
PRÁCA
LOV
ZÁBAVA
FARMA
LOV
PRÁCa
ZÁBAVA
FARMA
LOV
PRÁCA
ZÁBAVA