BRZDY S ABS

Existuje mnoho dôvodov, prečo mať v terénnom stroji ABS:
A) môžete presnejšie zatáčať aj počas brzdenia, bez toho aby sa zablokovali kolesá,
B) brzdenie je vždy pod kontrolou na rôznom povrchu, napríklad ak máte ľavé pneumatiky na suchej zemi a pravé na klzkom bahne,
C) skrátenie brzdnej dráhy - napríklad na tvrdom povrchu ako je ľad,
D) ak to situácia vyžaduje, máte možnosť ABS vypnúť.

NaJSILNeJŠÍ Vo SVojej triede

Napumpovaný na 100 konských síl, je Polaris GENERAL najsilnejší športovo-úžitkový stroj, ktorý bol kedy vyrobený. Vo svojej triede dominuje Polaris GENERAL tiež zrýchlením ... s ním jednoducho predbehnete všetkým, pretože má o 18% vyšší výkon, než najbližší konkurent Commander.

Krútiaci moment pre najdrsnejšiu PRÁCU

Toto off-roadovo orientované 999ccm "dvojča" ponúka krútiaci moment 88Nm v širokom rozsahu otáčok na prepravu, ťahanie a výkon v tých najväčších pracovných výzvach.

DOMINANTNý V KAPACITe

Naložený vybavením pre extrémne táborenie, alebo pripravený zvládnuť najnáročnejšie úlohy, to je Polaris GENERAL s nosnosťou 580 kg. S 2" prípojkou prívesu a motorovou brzdou v štandarde - utiahne Polaris GENERAL 680 kg a je tak pripravený splniť Vaše každodenné požiadavky.

VYSOKO-VÝKONNÝ POHON VŠEtkých KOLies AWD

Vďaka najrýchlejšiemu vysoko výkonnému AWD na trhu je Polaris GENERAL pripravený pokoriť najnáročnejšie chodníky a najdrsnejší terén. Všetky štyri kolesá zaberajú v okamihu, kedy vaše vozidlo potrebuje väčšiu trakciu a vráti sa späť na 2WD, keď už nie je potrebná. Nemusíte čakať na zbytočne dlhé oneskorenie pri aktivácii, alebo zastavenie pohonu ako u konkurencie. Prepínač VersaTrac Turf Mode odomyká zadný diferenciál pre ľahšie a presnejšie prejazdy zákrut, a tak nezničíte ani Váš trávnik.

PODVOZoK PRe PRÁCu I ZÁBAVU

To všetko dostanete s Polaris GENERAL. S prednými a zadnými kyvnými ramenami drží stopu s istotou a pokojom. Vyladená geometria zavesenia s dvojitými pružinami udržiava 62% svojej svetlej výšky pri plnom zaťažení - o 33 mm vyššie ako Commander.

NEJVäčšÍ ZDVIH A SVeTLÁ VÝŠKA V TrieDe

Žiadny iný stroj Vám neponúkne svetlú výšku viac ako 300 mm, ako Polaris GENERAL. V kombinácii so zdvihom cez 300 mm vpredu a 330 mm vzadu je Polaris General pripravený zdolať akúkoľvek cestu i prácu, v ktorej sa ocitne.

TLMIČE FOX PODIUM X 2.0 QS3

Verzia Deluxe posúva podvozok o ďalší level a prichádza v štandarde vybavený prémiovým podvozkom Fox Podium X 2.0 QS3. Tlmiče sú určené pre jednoduché a rýchle nastavenie aj priamo v teréne, podľa Vašich aktuálnych požiadaviek. Ich široký rozsah nastavenia tuhosti poskytuje znateľné zmeny v kvalite jazdy i zatáčaní. Jednoduchým "prepnutím" vyberte jedno z troch QS3 nastavení, vďaka ktorým ihneď pocítite istotu, pohodlie, alebo jazdné vlastnosti stroja.

NÁKLADOVÁ PLOCHA

Majte dobre odvedenú prácu a prineste si dostatok vybavenia k Vášmu dobrodružstvu s ložnou kapacitou hlbokej korby 272 kg. Polaris General ponúka pohodlné otváranie dverí sklopné korby, rovnako ako rôzne špeciálne príslušenstvo Lock & Ride®, aby ste prácu zvládli čo najrýchlejšie a mohli si užívať jazdy na maximum.

POLOVIČNé DVErE AKO šTANDARD

Zostaňte chránení pred nečistotami na trati, alebo vplyvmi počasia s integrovanými polovičnými dverami. Sú vyrobené so zámkami, ktoré poznáte u bežných automobilov a tesnia tak, aby fungovali rovnako skvele, ako zvyšok stroja. Aby bolo nastupovanie aj vystupovanie z Polaris GENERAL čo najľahšie, dvere sa otvárajú poriadne doširoka.

VYSOko VÝKONNÉ KOLesá A PNEUMATIKY

14 "matné čierne zliatinové hliníkové kolesá pre agresívny vzhľad stroja, sú štandardne osadené 27" 8-vrstvovými pneumatikami GBC Dirt Commander. Preto tiež ponúkajú vynikajúce trakčné vlastnosti aj na bokoch pneumatík, tvrdšie bočné steny, lepšiu ovládateľnosť v zákrutách a väčšiu odolnosť voči nerovnostiam ako kameňom a koreňom stromov.

šTANDARDNá VÝBAVA VERZie DELUXE

Edícia Polaris GENERAL Deluxe štandardne ponúka plastovú športovú strechu, naviják Polaris HD 4500, nízko profilový predný nárazník alebo kvalitné MTX audio. To všetko nielen aby ste dominovali v teréne, ale aby ste si aj oddýchli cestou z práce.

úplne NOVÁ KABíNA

Kabína Polaris GENERAL bola navrhnutá pre maximálny pôžitok z jazdy a pracovnú všestrannosť pre celú posádku. Od úplne nových prémiových sedačiek, ktoré Vás v teréne doslova zomknú so strojom, až po individuálne nastaviteľné prístroje a ľahko prístupnú kabínu, sa stáva z Polaris GENERAL etalón pre každodenné použitie.

BEZPEČNÉ A POHODLNÉ SEDAČKY

Polaris GENERAL prichádza so sedadlami navrhnutými pre maximálne pohodlie, bez rozdielu, kam Vás cesta zavedie - od jazdy v ťažkom teréne, až po každodenný zvoz dreva. Široký sedák a výrazné bočné vedenie zaisťujú maximálne pohodlie a podporu vodičovi i spolujazdcovi. Sedadlo vodiča štandardne prichádza s posuvom v dvoch smeroch pre ešte väčšiu ergonómiu.

LÍDeR V riEŠENÍ ÚLOŽNÝCH PLôCH

Udržujte nevyhnutnosti pre prácu a zábavu na dosah ruky v kombinácii s palubnými odkladacími plochami a vo svojej triede najlepšou stredovou konzolou s 12V konektorom a 5,8L úložiskom.

úplne NOVÉ NASTAVITEľNÉ UKAZATELE

Pre maximálnu čitateľnosť prístrojov sa digitálne ukazovatele pohybujú s nastavením výšky volantu. Na kombinovanej doske digitálnych a analógových prístrojov vyčítate údaje o rýchlosti, otáčkach motora a štandardné informácie o prejdenej trase. Centrálny digitálny ukazovateľ môžete nastaviť podľa Vašich predstáv, vrátane automatického farebného podsvietenia v červenej, alebo modrej farbe.

INTEGROVANÝ MTX AUDIO SOUND SYSTÉM

Edícia Polaris GENERAL Deluxe je štandardne vybavená audio systémom s 8 reproduktormi MTX. Pripojte sa cez Bluetooth, zapnite audio prehrávač, alebo nalaďte svoje obľúbené rádio a zdolávajte terén.

POHODLie PRÉMIOVej KABíNY

Vyhotovenie kabíny Polaris® Lock & Ride® Pro Fit Vám umožní zdolať všetko v pohodlí a udržať živly vonku. Či už ste na ceste, alebo máte nejakú prácu, naše prémiové príslušenstvo pre kabínu vám ponúka prvotriedny komfort. Navyše vďaka technológii Lock & Ride® môžete svoj systém v kabíne prispôsobiť Vašim potrebám v priebehu niekoľkých sekúnd. Nakupujte teraz naše príslušenstvo pre Polaris GENERAL.

VŠESTRANNe PrIsPôSOBITEľNÝ

Či už sa jedná o najťažšie trasy alebo bojujete s najtvrdšími podmienkami, Polaris Engineered ™ Accessories Vám poskytne najdôležitejšie ochranné príslušenstvo, ktoré budete potrebovať pre Polaris GENERAL ™. Od nárazníkov k ochrane A-ramien a streche proti odlietavajúcemu kameniu, spoločnosť Polaris vyvinula kompletné príslušenstvo, ktoré Vás a Váš stroj ochráni. S našim príslušenstvom a technológiou kotvenia Polaris® Lock & Ride® môžete komponenty rýchlo pridať bez poškodenia rámu, a to všetko za menej ako 5 minút. Hľadajte ihneď správne príslušenstvo pre vaše potreby.

HOMOLOGÁCIA

Tractor -
cena od
19.940,-
EUR
s DPH

FARBY

Select Model Family
Typ motora
4-taktný DOHC 2-valec
Objem valcov
999cc
Palivový systém
Elektronické vstrekovanie paliva
Prevodovka/Koncový pohon
Automatická PVT P/R/N/L/H; hriadeľ
Typy jazdných režimov
Vysoko výkonný On-Demand AWD/2WD
Chladenie
Kvapalina
Predná náprava
Dvojité A-ramená so stabilizátorovou tyčou, tlumiče FOX Performance Series - 2.0 Podium X, zdvih 12.25" (31.1 cm)
Zadná náprava
Dvojité A-ramená so stabilizátorovou tyčou, tlumiče FOX Performance Series - 2.0 Podium X, zdvih 13.2" (33.5 cm)
Predné/zadné brzdy
Hydraulické diskové s 2-piestkovými strmeňmi na všetkých 4 kolesách so systémom ABS
Parkovacia brzda
Mód P na riadiacej páke
Predné pneumatiky
27 x 9-14
Zadné pneumatiky
27 x 11-14
Ráfiky
Liaty hliník
Rozmery úložnej plochy (D x Š x V)
69.8 x 109 x 29.5 cm
Kapacita predného/zadného nosiča alebo úložnej plochy
272 kg
Objem palivovej nádrže
35.9 L
Svetlá výška
30.5 cm
Celkové rozmery vozidla (D x Š x V)
300 x 158.7 x 187 cm
Rázvor kolies
206 cm
Teoretická suchá hmotnosť
700 kg
Systém uchytenia nákladu
Lock & Ride
Maximálne zaťaženie ťažného zariadenia v ťahu
680 kg
Tažné zariadenie/ typ
Standardné 2-plcové (5 cm), guľa
Prístroje
Digitálny ukazovateľ, rýchlomer, počítadlo kilometrov, denný počet kilometrov, motohodiny, hodiny, ukazovateľ radenia, palivomer, signalizácia vysoké teploty motora, signalizácia stavu batérie, DC zásuvka, voliteľné podsvietenie v modrej/červenejj farbe.
Varianty
Tractor

CENY s DPH:
GENERAL 1000 EPS Orange Rust Deluxe EU Quad [L7e] ..... 22,990,-EUR
GENERAL 1000 EPS White Lightning Tractor [T1b] ..... 19,940,-EUR
FARMA
PRÁCA
LOV
ZÁBAVA

NÁJSŤ NAJBLIŽŠIEHO DEALERA

ZOBRAZIŤ ZOZNAM
POSLEDNÉ NOVINKY