Polaris Media

Lukáš Dittrich z AUTOBIBLE píše novú kapitolu automobilového "písma svätého"

"V teréne si Ranger počína naprosto suverénne a rozhodne se nebojí ani hlbokej vody..."

Read More (external link)

NOVINÁR PAVEL SRP SA VYBLÁZNIL NA CELOSVETOVO NAJPREDÁVANEJŠEJ ŠTVORKOLKE - SPORTSMAN 570 EPS

Ide o 318 kg vážiaci štvorkolku, ktorá má výkon 44 koní. Mojich 80 kilogramov pre ňu vlastne nič neznamená a po pridaní plynu (palcom pravej ruky pod pravým držadlom riadidlá) prichádza veľa rýchly odpich. Skákať s touto štvorkolkou je ešte jednoduchšie ako s generálom a Rangerom. Aj keď som bol celý od bahna a od prachu, bolo mi to úplne jedno. Za volantom aj za riadidlami Polaris som si to totiž naozaj užil.

Read More (external link)

ELEKTRICKÝ RANGER PRESVEDČIL ŽURNALISTU JIRKU PAROUBKA Z F-DRIVE

Ranger EV je dokonalým kompromisom medzi úžitkovosťou a zábavou. Je určený pre 2 osoby. Ponúka inteligentný systém True AWD, ktorý automaticky zapne náhon všetkých štyroch kolies, keď potrebujete viac trakcie na predných kolesách, a vráti sa späť do režimu 2WD, keď už pohon predných kolies nie je potrebný. Nie je to vyložene vozítko na trať, ale do náročného terénu alebo k pracovnému využitiu. V porovnaní s konkurenciou z východu je však Ranger EV o poriadny krok vpredu vďaka dlhoročným skúsenostiam výrobcu, a to spracovaním aj jazdnými vlastnosťami.

Read More (external link)

POLARIS RANGER DIESEL – NAJVÝKONNEJŠÍ NAFŤÁK V KATEGÓRII UTV

Nový RANGER Diesel je skonštruovaný tak, aby spĺňal tie najvyššie štandardy. Úplne nový trojvalcový vznetový motor Kubota je najvýkonnejším motorom vo svojej triede. Nový motor ponúka konzistentnejší výkon a lepšie rozdelenie krútiaceho momentu pre hladšie jazdu. Spoločne s viac ako 200 hodinami medzi servisnými kontrolami, dlhšou životnosťou filtra a nižšou spotrebou paliva, prispieva motor k zníženiu nákladov na prevádzku.

Read More (external link)

DRÁČ DO TERÉNU A ČO NA NEHO HOVORÍ MILOVNÍK DRIFTOV NOVINÁR JAN ČERVEKA

"Vyrúbaný les a medzi pňami príkra cesta. Vytrhané korene, kamene a mokro. Keď som sa pokúšal vyšplhať nahor k fotografom, vzdal som to a obišiel to lesom. Nechcel som totiž prekážať ostatným, ktorí tu rovnako ako ja testovali novú pracovnú štvorkolku Polaris Ranger Diesel ... "

Read More (external link)

POLARISY NA PÁSOCH A SNEŽNÝ SKÚTER TITAN TESTOVANÉ KOVANÝMI BIKERMI

Polaris ponúka množstvo rozličných off-road modelov od tých s volantom až po tie s riadidlami. My sme sa v Krkonošiach posadili za dvojicu z nich. Tou prvou bola štvorkolka Polaris SPORTSMAN XP 1000, ktorá bola vybavená snežnými pásmi z originálneho príslušenstva, a tým druhým bol najobľúbenejší "pracovný" snežný skúter TITAN ADVENTURE 155. Vyskúšali sme ale tiež jazdu v Polaris General 1000 EPS sa snežnými pásmi.

Read More (external link)

Quad, časopis o štvorkolkách – testovanie D. Pejzl

Číslo 04/2018 – testovanie Sportsman XP 1000 a Číslo 01/2018 – testovanie Ranger XP 1000

Read More (external link)

Za volantom: Polaris General – Prejde úplne všade

Prejde úplne všade skutočne nemyslíme ako nadsádzku. Nakoniec aj pôvodné označenie kategórie štvorkoliek, ATV, čiže All Terrain Vehicle, napovedá mnohé. Americká firma Polaris existuje už od roku 1954, kedy začala vyrábať snežné skútre. Ich štvorkolky sa neskôr stali legendárnymi.

Read More (external link)

Polaris PRO-RMK: 190 koní/190 kíl na snehu

1 konská sila na 1 kilo hmotnosti - to je etalón pre všetky stroje, ktoré sa chcú honosiť prívlastkom "superšportové". Drvivá väčšina dvojstopovej techniky si o tomto pomere môže nechať len snívať, z tej jednostopovej ho dosahujú iba nejnadupanejšie superbiky. Viete si však predstaviť, že existuje stroj, ktorý brutálnych sto deväťdesiat koní poskytuje v dvojtaktnom balení?

Read More (external link)
tags
No items found.
instagram